CeMRe KeMeR FaN cLuP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CeMRe KeMeR FaN cLuP

GeRÇeK CeMRe-Jİ LERiN FaNınA ÜyE OL! MuTLu OL!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

önemli irem fatmanur bakınn..

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

önemli irem fatmanur bakınn.. Empty
MesajKonu: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 10:55 am

fatmanurcum kusura bakma dün düşündm siz haklıydınız.sizleri kırdm.iremden ve senden özür diliyorum.yanlız bundan önce şunuda söyliyim.irem'i ben dün bidaha sildim tekrar üye olursa sevinirm.sabah siteyi eskisinden daha güzel bi hale getirmeye çalıştım.umarım beğenmişsinizdir.bundn sonra bu siteyle dost siteyiz ve her zamanda öyle kalcak.sizleri kırdığım için gerçekten çok üzgünüm.umarım beni yeniden dostunuz ve admininz olarak görürsünüz
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 11:43 am

[b]ya senle barıştm ama bu iremle TAM OLARAK barıştığım anlamına gelmio onuda söliyim..[/b]
CeMRe-KeMeR
♥CeMRe'SiNiN AğLaMaSıNa DaYaNaMyN KnDlİğnDn SuGr AdMn
CeMRe-KeMeR

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:27 pm

pardon jnm ama bn burayı okumadan önce seni sildm sende yeniden üye olursan tam yetkini vericeğimden emn olabilirsin
http://cemrekemerfan.forumsmotion.com
gizem
YhEni CeMRe-Ji ÜYe
YhEni CeMRe-Ji ÜYe

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:29 pm

[b]ya fatmanur bu demek oluo acaba sabahtan beri siten için uğraştm sırf güzelleşsin die bumu karşılığın.tamam irem'i sildim ama bırak silcekse o silsin sen deil..
CeMRe-KeMeR
CeMRe-KeMeR

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:32 pm

jnm bn seni geri üyeledim şifrenide ömle atıcm...
AsLı-CeMRe
CeMRe-Sini Çhok SeWn CeMRe-Ji TatlI AdmİN

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:36 pm

beni sildikten sonra ne anlamı kaldı msjlarımda gitti zaten öyle olsn ya sabahtan beri siten için uğraşıom böylemi teşekkür edion yazıklar olsun yaa
CeMRe-KeMeR
CeMRe-KeMeR

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:37 pm

Jnm bn görmedmki drk yönetm paneline grdm grseydm böyle yapmzdm grçktn...site içn de çok tşk ederm ltfn yapma böle
AsLı-CeMRe

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:40 pm

valla kırıldım fatmanur öyle olsun valla moralim çok bozuldu sen böyle yaptıktan sonra bidaha sitene girip güzelleştiriyim niyetiyle rahatsız etmemmmmm bu kadar güzelleştirdm sabah saat 7'den beri.yazıklar olsun ya hakkımı helal etmessem napcan..
CeMRe-KeMeR
CeMRe-KeMeR

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:41 pm

ya jnm özr dilerm ama dediğim gibi bakmadım ama sende bnm klbmi çok kırdn biz bi aralar kankaykn sen bnmle hiç barışmadn sen bnm btnmsn yapma böle sen bnm en sevdiğim kankalarımdansn(tabi bn seni öle görüorum seni blmm)...
AsLı-CeMRe

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:47 pm

[b]bu davranışından sonra görmem zor artq.valla şuan nerdeyse ağlıcam.bumu emeğimin karşılığı ya.siteye girdiğinde görmedin mi sitenn deiştiğini ne die kim yapmış die bakamdan direk sildim dion.hiç mantığın alıomu böle bişiyi.ben senn kalbini kırmakta haklı deilmiydim sitede 1 başlığa 10 kere saol yazan msjlara tmm cnm vs. gibi kısa kısa msjlar atan dier üyelerinde hakkına giren benmiydim.ayrıca burdaki gülçinci iremde sitedeki cemre_koliq iremde dilekte senden çok şikayette bulundular.senn hakkında irem'in yazdığı msjı sen okumadan çöp kutusuna taşıdım tabi.sana orda söylediği lafları duysaydın onun bu siteye girmesine izin vermezdn.inanmıosan bnm sitedeki çöp kutusuna bak bana merve bak diemi ne msj atmıştn ya onun sonunda yazıo[/b]
CeMRe-KeMeR
CeMRe-KeMeR

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:52 pm

sen bni bnlamşsn ki jnm
AsLı-CeMRe

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:55 pm

[b]evet sabah banladığını görünce bende banladım haklı deil miyim acabaaaaaaaaaaaaaa[/b]
CeMRe-KeMeR
CeMRe-KeMeR

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 1:34 pm

[b]Merve ama sen çok gzl yapmışsın intikam olarak siteyi mahvetmişsn tmm biliorum çok gzl ypmştn ama artıq bu kdr hakareti kaldıramm...Tmm mmı bnm suçum seni sevmkse çekiyorm ztn cezasını...Siteyi gzlleştrmene gelrsen bn irem yaptı znnttm ve okumdm bile...[/b]
gizem
YhEni CeMRe-Ji ÜYe
YhEni CeMRe-Ji ÜYe

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 7:52 pm

[b]ya cnm öğleyin tamam ben siteye bişiler yaptm ama gerçekten çok sinirlenmiştim.yinede özür dilerim ama bişi yapmadığım halde bana öyle davrandın.hiç deilse yapıım da yapmadığım halde o lafları duymıım die yaptm.ama öğleyin girdiğimde sen siteyi düzeltmiştin.şimdi girdim.arka planı felan çok acayip olmuş ama yemin ederim tekrar böyle bişi yapmadım..[/b]
CeMRe-KeMeR
CeMRe-KeMeR

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedPaz Şub. 10, 2008 1:52 pm

tmm jnm ilk haline gtrrmsn
gizem
YhEni CeMRe-Ji ÜYe
YhEni CeMRe-Ji ÜYe

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedPaz Şub. 10, 2008 8:03 pm

[b]yönetim panelinde siteyi yeşilli haline döndürecek bişiyi biliom ya sen benim msn mi eklesene confec.. olanı.ben şuan ondayım.konuşalım bi senle iyice..
gizem
YhEni CeMRe-Ji ÜYe
YhEni CeMRe-Ji ÜYe

MesajKonu: Geri: önemli irem fatmanur bakınn..   önemli irem fatmanur bakınn.. Icon_minipostedPaz Şub. 10, 2008 8:04 pm

[b]yönetim panelinde siteyi yeşilli haline döndürecek bişiyi biliom ya sen benim msn mi eklesene confec.. olanı.ben şuan ondayım.konuşalım bi senle iyice..

önemli irem fatmanur bakınn..
1 sayfadaki 1 sayfası